Нашы перамогі ў 2024 годзе

Раённы этап конкурса «Лучший музей учреждения образования», наминацыя «Лучшая реклама музея учреждения образования», дыплом 3 ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Удзел у рэспубліканскай канферэнцыі "Первый шаг в науку", Боцька Л., сертыфікат

Раённы этап абласнога конкурсу навукова эколага-біялагічных работ,  секцыя «Экология урбанизированных территорий», дыплом ІІ ступені, Боцька Е., кіраўнік Дзягель С.У.

2023 год

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Здравствуй, мір", намінацыя "Вакальная творчасць", Боцька Л., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.;

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Здравствуй, мір", намінацыя "Тэатральная творчасць. Мастацкае слова", Дзядовіч Д., дыплом ІІ ступені, кіраўнік Галавач Т.А.;

Раённы конкурс маладзёжнай творчасці "Зімняя казка", дыплом І ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.;

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу дзіцячых навукова-практычных праектаў "Празрыстыя хвалі Нарачы", Пась Д, дыплом ІІ ступені;

Раённы этап аблачснога конкурсу "Гонар народа- яго мова", Кузняцова Д, дыплом ІІ ступені, кіраўнік Шэлястовіч Т.М.

Раённыя спаборніцтвы "Снежны снайпер", 3-е месца, кіраўнік Русак А.А.;

Раённыя спаборніцтвы "Абаронца Айчыны", 2-е месца, кіраўнік Русак А.А.

Раённы этап абласнога конкурсу "Помнить во имя добра",намінацыя "Электронны постэр-матыватар" "Герои нашего времени",Пась Д., дыплом ІІ ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Здравствуй, мір", намінацыя дэкаратыўна-прыкладная творчасць, Кузняцова Д, дыплом ІІ ступені, кіраўнік Шэлястовіч Т.М.

Раённы этап конкурсу "Гордость народа -его язык", Кузнецова Д, 2-е место, Шелестовіч Т.Н.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Выратавальнікі вачыма дзяцей", Дубіцкая П.,2-е месца, кіраўнік Галавач Т.А.

Раённы этап конкурсу "Віншавальная паштоўка", 3-е месца Шэлястовіч В., кіраўнік Яхно Ж.Я.

Раённы этап абласнога чэленджа "Есть такая профессия - Родину защищать", 1-е место Пчельник Т.В.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Школа бяспекі" - Дзядовіч Д - 1 е месца, Пась Д.-1 месца, кіраўнік Халецкая Т.А.

Абласны этап рэспубліканскага конкурсу-алімпіяды "Школа бяспекі-2023", Дзядовіч Д, дыплом ІІ ступені, кіраўнік Халецкая Т.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу-выставы "Солнце, мама и цветы", Кузняцова В., Боцька Л., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Дзягель С.У.

Абласны этап рэспубліканскага конкурсу-выставы "Солнце, мама і цветы", Кузняцова В., Боцька Л., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Дзягель С.У.

Раённы этап абласнога конкурсу плакатаў-матыватараў "Гістарычная памяць у сэрцы народа", дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Раённы этап абласнога конкурсу "Ты в эфіре", намінацыя "Фотарэпартаж", Ткачэнка А., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Ганчар І.А.

Раённыя спаборніцтвы па настольным тэнісе, Корец Сняжана, дыплом І ступені, кіраўнік Русак А.А.

Раённы этап рэспубліканскай гульні "Зарніца", дыплом ІІІ ступені, кіраўнікі Пчэльнік Т.В., Русак А.А.

Раённыя спаборніцтвы па легкаатлетычнаму кросу, прысвечаныя году Міру і стварэння, дыплом - 1 ступені (Кіжанцаў А.), дыплом ІІ ступені (Саўчук М.), каманднае - дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Русак А.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу юных інспектараў руху - дыплом І ступені, кіраўнікі Халецкая Т.А., Пчэльнік Т.В.

Раённы конкурс БРПА "Меткі стралок", дыплом І ступені, Пась Д, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

НПК "Мой первый шаг в науку", дыплом І ступені, Боцько Л.

Раённы этап "жывая класіка", Дыплом ІІІ ступені , Дубіцкая П., кіраўнік Галавач Т.А.

Раённы патрыятычны праект "Мір, созідая вместе", намінацыя "Гісторыя фотаздымка", Пчэльнік Т.В., дыплом ІІ ступені

Абласная акцыя "Мы Вместе", дыплом І ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Раённы Інстаграм-чэлендж "Мая сям'я-мая апора", Пась Д., дыплом І ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Раённыя спаборніцтвы па футболе па праграме спартакіяды "Каласок", дыплом ІІ ступені, кіраўнік Русак А.А.

Раённы этап конкурсу "Сувязь пакаленняў",намінацыя "Піянерская ўсмешка", Ткачэнка А., дыплом ІІ ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Навукова-практычная канферэнцыя "Пошук. Творчасць. Пазнанне", секцыя "Матэматыка", Пась Д., дыплом ІІ ступені, кіраўнік Заяц Л.М.

Навукова-практычная канферэнцыя "Пошук. Творчасць.Пазнанне", секцыя "інфарматыка", Дзядовіч Д., Бабіч К., дыплом ІІ ступені, кіраўнік Шэлястовіч А.А.;

Навукова-практычная канферэнцыя "Пошук.Творчасць.Пазнанне", секцыя "гісторыя", дыплом ІІ ступені, Буйкевіч М., кіраўнік Вашкевіч Ю.У.

Рэспубліканская акцыя "Сделаем мир чище", дыплом ІІ ступені, Пчэльнік Т.В.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Радзімы спадчына- мой гонар", Дзядовіч Дар'я, дыплом І ступені, кіраўнік Галавач Т.А.

Абласны этап рэспубликанскага конкурсу "Радзімы спадчына - мой гонар", Дзядовіч Дар'я, дыплом ІІ ступені, кіраўнік Галавач Т.А.

Рэспубліканскі этап рэспубліканскага конкурсу "Радзімы спадчына - мой гонар", Дзядовіч Дар'я, дыплом ІІ ступені, кіраўнік Галавач Т.А.

раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Лед, Кветкі.Фантазія", Кузняцова Д., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Шэлястовіч Т.М.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу на лепшы праект шостага школьнага дня, дыплом ІІ ступені, Халецкая Т.А.

Раённы этап абласнога конкурсу фотаздымкаў "Наша сіла ў адзінстве", намінацыя "Народныя традыцыі",3 месца, Бабіч К, намінацыя "Мы жывём у Беларусі", 2-е месца, Дзядовіч Д, кіраўнік Халецкая Т.А.

Раённы этап рэспубліканскай выставы-конкурсу "Архнавацыя- 2023", намінацыя "мастацкія фотаздымкі", Кіжанцаў А., 2 месца, кіраўнік Асцюкевіч С.М.

Раённы конкурс "аткрытка ў стылі рэтра" "Свет у тваіх руках - НАСТАЎНІК", 1 месца, кіраўнікі Шэлястовіч Т.М., Шэлястовіч А.А.

Раённы этап адкрытай абласной навукова-практычнай канферэнцыі "Навука перамагаць", намінацыя "Вялікая Айчынная вайна", дыплом ІІ ступені, Дзядовіч Д, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу па добраўпарадкаванні і азяляненні тэрыторый "Упрыгожым Беларусь кветкамі", дыплом ІІ ступені, Пась Д, кіраўнікі Пась Т.І., Дравіца Р.І.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу фотаздымкаў "Сделал для Родіны", 2 месца. Асцюкевіч С.М.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "ТэхнаЕлка", намінацыя "Дызайн-елка", 1 месца, Корец У, кіраўнік Асцюкевіч С.М., намінацыя " Альтэрнатыўная ёлка", 2 месца, Прэдка М., Гульба А., кіраўнік Шэлястовіч А.А.

Раённы этап 27 рэспубліканскай выставы-конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці "Калядная зорка", Кузняцова Д, 2 месца, кіраўнік Шэлястовіч Т.М.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Малая Радзіма - Вялікія справы",Ткачэнка А., Шэлястовіч В., 2 месца, кіраўнік Асцюкевіч С.М.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу па энергазберажэнні і энергаэффектыўнасці "Энергазберажэнне для нас і прыроды", 2 месца Шэлястовіч Т.М.

Раённы этап дзіцячага конкурсу "Бізнес вачыма дзяцей",намінацыя "Мае бацькі - бізнесмены", 2 месца Кузняцова Д., кіраўнік Шэлястовіч Т.М.

Па выніках раённага метадычнага дня ў рамках тыдня садружнасці па пераемнасці, дыплом ІІІ ступені, Кіслая Л.М.

Удзел у VII міжнародным фестывалі "Познаніе в сотворчестве", настаўнік Заяц Л.М.

Перамога у абласным этапе рэспубліканскага конкурсу "Тэхнаёлка", намінацыя "дызайн-ёлка", дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Асцюкевіч С.М.

Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "Калядная зорка", Кузняцова д, дыплом ІІ ступені, кіраўнік Шэлястовіч Т.М.;

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу праектаў "Энергамарафон", намінацыя "Плакат", Батракова Д, дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Русак А.І.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Зімняя сказка",намінацыя "Штучнае дрэва", Прэдка М., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Русак А.І.

Раённы конкурс "Загляніце ў сямейны альбом", Пась І., кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Раённы конкурс ёлачных цацак "Шараманія", дыплом ІІ ступені, кіраўнік Яхно Ж.Я.

Раённы этап рэспубліканскай выставы "Лед.Цветы.Фантазия", Аніперка В., дыплом ІІ ступені, кіраўнік Шэлястовіч Т.М.

Раённая працоўная акцыя "Сделаем мир чище", дыплом ІІ ступені, Пчэльнік Т.В.

Раённы этап абласной навукова-практычнай канферэнцыі "Мая сям'я ў гады Вялікай Айчыннай вайны", прысвечанай Году гістарычнай памяці, Боцька Л, дыплом І ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Раённы этап абласнога конкурсу фото-батл "Цімур і яго каманда", Ткачэнка Ангеліна, дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Тэхнаелка", Жук Ілья, дыплом І ступені, кіраўнік Шэлястовіч А.А.

Раённы конкурс песні на замежнай мове, Кузняцова В., Боцько Л, дыплом пераможцоў у намінацыі "Гарманічны дуэт", кіраўнікі Гарбацэвіч І.А., Ганчар М.М.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "ПроБеларусь", Бабіч К.,дыплом І ступені,кіраўнік Мармыш В.А.

Раённы этап міжнароднага конкурсу відэаролікаў "Бацькі. Дзеці.Школа", дыплом І ступені, Пчэльнік Т.В.

Раённы этап міжнароднага конкурсу відэароікаў "Бацькі. Дзеці.Школа", дыплом І ступені, сям'я Пась

Раённы этап конкурсу "Музейны рэтрыт", Гарбацэвіч І.А., 1 месца;

Рэклама музея, Гарбацэвіч І.А., 3 месца;

Канікулы з БРПА, Пчэльнік Т.В., 3 месца;

Раённы конкурс "Мастоўшчына праваслаўная", Бабіч К., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Мармыш В.А.;

Раённыя спаборніцтвы па кіданнях, 3 месца, кіраўнік Русак А.А.

Раённы этап рэспубликанскага конкурсу "Славутыя роды  свайго краю", Рудэнко В., дыплом І ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "АрхНавацыя", Бабіч К., Дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Мармыш В.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Збяры Беларусь у сваім сэрцы", намінацыя "Край.by",Дзядовіч Д.,дыплом І ступені, кіраўнік Шэлястовіч А.А.

Раённы этап абласнога чэленджа "О папах с любовью", Пась Д., Дыплом 1 ступені, кіраўнік Пчсэльнік Т.В., Пась Т.І.

Раённы этап абласной акцыі "Помніш мама...", намінацыя "Серыя Фото", Дубіцкая П, Дыплом І ступені, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Архнавацыя", Бабіч К., Дыплом І ступені, кіраўнік Мармыш В.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Пад небам сінім", Дзядовіч Д, Дыплом ІІ ступені, Халецкая Т.А.

Раённы этап конкурса "Листая страницы семейного альбома", номинация "Судьба моей семьи в истории страны", дыплом ІІ ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Раённы этап конкурса юных журналістаў "Детство в фокусе", 3 месца, Дзядовіч Дар'я, кіраўнік Халецкая Т.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Ствараючы, не разбурай", дыплом ІІІ ступені, Бабіч Ксенія, кіраўнік Мармыш В.А.

Абласны конкурс прафесіянальнага майстэрства "ІТ-майстар", дыплом І ступені, настаўнік Шэлястовіч А.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Я родным краем ганаруся", Батракова Дар'я, дыплом ІІ ступені, кіраўнік Халецкая Т.А.

Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "Я родным краем ганаруся", Дубіцкая П., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Галавач Т.А.,  Дзядовіч Дар'я, дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Галавач Т.А.

Алімпіяда па правілах дарожнага руху, дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Халецкая Т.А.

Раённы агляд-конкурс бібліятэчных выстаў, прысвечаных Дню Перамогі, дыплом ІІ ступені, Яхно Ж.Я.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Я родным краем ганаруся!", Дзядовіч Д, дыплом ІІ ступені; Дубіцкая П., дыплом ІІ ступені, кіраўнік Галавач Т.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Я помню! Я горжусь!", дыплом І ступені, Халецкая Т.А.

Раённы этап абласнога конкурсу відэаролікаў "Память о прошлом сохраним", дыплом  І ступені, кіраўнікі Халецкая Т.А., Чудзілоўская Т.У.

Раённы відэаконкурс "Бессмертный  полк", дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Чудзілоўская Т.У.

Завочны этап абласной навукова-практычнай канферэнцыі "Вялікая Айчынная вайна: гісторыя і памяць", намінацыя "Гісторыя вайны ў асобах", дыплом ІІ ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Раённы этап абласнога конкурсу электронных буклетаў "Ведай свае, правы", дыплом 1 ступені, кіраўнік Чудзілоўская Т.У.

Раённыя спаборніцтвы па міні-футболе, 2 месца, кіраўнік Русак А.А.

Раённы фотаконкурс "Мой дзень Перамоги", 3 месца, Халецкая Т.А.

Абласная краязнаўчая канферэнцыя "Край Гарадзенскі", намінацыя "Гродзеншчына ў ІІ сусветнай вайне", Рудэнка В., дыплом ІІІ ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Злёт ЮІР, 3 месца, кіраўнікі Халецкая Т.А., Русак А.А.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Мир в душе - мир в стране",2-е месца, кіраўнік Галавач Т.А.

Рэспубліканскі конкурс праектаў "Нашчадкі традыцый", Дыплом ІІ ступені, кіраўнік Галавач Т.А.

Конкурс патрыятычнай песні, 1-е месца, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Раённы этап конкурсу "Огонёк приглашает друзей", номинация "Пой с БРПО" , 2 место, кіраўнік Пчэльнік Т.В.

намінацыя "Трэнд ТІКТока", 2-е месца, Пчэльнік Т.В.

Навукова-практычная канферэнцыя "Пошук. Творчасць. Пазнанне", секцыя "гісторыя", Дыплом ІІ ступені, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

конкурс навукова-практычных работ "Великая Отечественная война: история и память" в рамках проведения республиканской патриотической акции "Их подвиг в памяти  потомков сохраним", Диплом І степени, кіраўнік Гарбацэвіч І.А.

Раённы конкурс відэаролікаў "Ярче всех бриллиантов", , 3 месца, настаўнік Чудзілоўская Т.У.

Раённыя спаборніцтвы па міні-футболе, 2 месца, настаўнік Русак А.А.

Раённы конкурс фотакалажоў "Молодежь помнит", 1 месца, кіраўнік Халецкая Т.А.

Раённыя спаборніцтвы па шахматах, 1 месца, настаўнік Змітрукевіч В.А.

Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "Нашчадкі традыцый!, Дыплом І ступені, настаўнік Галавач Т.А.

Раённыя спаборніцтвы "Абаронца Айчыны", 3-е месца, настаўнік фізічнай культуры і здароўя Русак А.А.

Раённы конкурс калядных касцюмаў казачных персанажаў,2-е месца вучні VII класа, кіраўнік Ганчар І.А.

Районный конкурс "Сделаем мир чище", 2-е место, Пчельник Т.В.

Республиканский онлайн-квиз "Педагогика детского отдыха",1-е место, Халецкая Т.А.